Yeniden Doğuş

• 🍂🍃Bu çağdan etinizle, kemiğinizle nefret edeceğinize bir şeyler yapın 🍃 Güzel bir şeyler 🍃Yerdekiler ve göktekiler desin ki "Orada güzel şeyler yapan birileri var. .🍂🍃

YaMusaB

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
5
Dünya Sa lık Örgütü (WHO), kuş gribinin di er ülkelere yayılabilece ini, ancak en büyük tehdidin, kuş gribi virüsünün de işime u rayarak insanları etkileyen bir virüse dönüşmesi ve dünya çapında milyonlarca insanın ölümüne yol açması oldu unu bildirmiş...

İnşaAllah böle bi olay yaşamayız...

Günes

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
2
ellerine saglik kardesim ,güzel bi konu. bu konuyu okurken aklima su geldi ki ben bu konuyla alakali bi soru kafama takili sormak istiyorum bilende varsa ve aydinlatirsa sevinirim. kiyamet alametlerinden biride müslümanlarin grip salginindan ölücegi müslümanlarin yok olacagi söyleniyo kulaktan dolma duydum acaba bunun dogruluk payi varmi varsada nekadar?simdiden tesekkürler...

YaMusaB

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
5
Bu konuda ilim sahibi de ilim ama 1400 yıl öncesind grip kelimesinin kullanılaca ını zannetmiyorum... Hem birde sıcak bölgede yaşayan müslümanlar da mı grip olacak...

Günes

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
2
Rabbim isterse neler olur bu yer mekan tanimaz ama bende bilmiyorum bilmedigim icin sordum benim bulundugum bölgede böyle düsünen cok var oyüzden sordum dogrulugu nekadar diye selametle...

TebessüM

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
7
Orjinal Yazarı YaMusaB
Dünya Sa lık Örgütü (WHO), kuş gribinin di er ülkelere yayılabilece ini, ancak en büyük tehdidin, kuş gribi virüsünün de işime u rayarak insanları etkileyen bir virüse dönüşmesi ve dünya çapında milyonlarca insanın ölümüne yol açması oldu unu bildirmiş...

İnşaAllah böle bi olay yaşamayız...

insaALLAH

YaMusaB

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
5
Bu konuda bilgisi olan büyüklerimiz yardımcı olur inşaAllah

Üst Alt