Portal
Geri git   Yenidendogus > Spor > Beşiktaş
Portal Forum Kayıt ol [Yardım Masası] Kuran-ı Kerim Dinleme Üye Listesi Konularım Cevaplarım Arama Son 24 Saatteki Konular Forumları Okundu Olarak İşaretle

Beşiktaş yeni hocası ile anlaştı ....

Ertuğrul Sağlam'ın isitfasından sonra Beşiktaş yeni teknik direktörü ile anlaştı. Sinan Engin'in yabacı olacak demesine rağmen yeni hoca Türk... Beşiktaş'ta, Ertuğrul Sağlam'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Mustafa Denizli'nin getirildiği bildirildi. DHA'nın yayın organı olan holigan.com.tr'nin
User Tag List

Like Tree1Likes
  • 1 Post By Gölge
Paylaş Seçenekler Stil
Okunmamış 08.10.2008, 18:12   #1
Gölge
Dost İstersen Allah Yeter

Gölge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul - Eyüpsultan
İletiler: 4.724
Aldığı Beğeniler : 2291
Beğendiği Mesajlar : 1548
Icon16 Beşiktaş yeni hocası ile anlaştı ....

Ertuğrul Sağlam'ın isitfasından sonra Beşiktaş yeni teknik direktörü ile anlaştı. Sinan Engin'in yabacı olacak demesine rağmen yeni hoca Türk...

Beşiktaş'ta, Ertuğrul Sağlam'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Mustafa Denizli'nin getirildiği bildirildi.

DHA'nın yayın organı olan holigan.com.tr'nin duyurduğu transferin resmi imzasının cuma günü atılacağı, Beşiktaş'ın eski futbolcusu Sergen Yalçın'ın da Denizli'nin yardımcılığına getirileceği öğrenildi.

Mustafa Denizli daha önce, Türkiye'de Milli Takım'ın yanı sıra Galatasaray, Fenerbahçe, Kocaelispor ve Vestel Manisaspor'u çalıştırmış, Milli Takım'ı Avrupa Şampiyonası'na taşımış, Fenerbahçe ve Galatasaray'da şampiyonluklar yaşamıştı...

Denizli'nin kariyeri şöyle:

Alman Jupp Derwall'ın yanında 3 sene Galatasaray'da yardımcı antrenörlük yaptı. 1987 yılında Galatasaray teknik direktörü olmuş ve aynı yıl lig şampiyonu yapmıştır. Aynı sezon milli takımlar teknik direktörü olarak atanmıştır. 1988-1989 sezonunda takımına Şampiyon Kulüpler Kupası'nda yarı final oynatmıştır.

1989-1990 sezonunda , Denizli Almanya ikinci lig takımlarından Alemannia Aachen ile çalışmış. Bir sezon sonra Türkiye'ye geri dönmüş ve tekrar Galatasaray'ın başına geçmiştir. Takım 1990-1991 sezonunda Türkiye Kupası kazanmış ve 1991-92'de Kupa Galipleri Kupası'nda çeyrek final oynamıştır. 1994 ile 1996 yılları arasında Kocaelispor'u çalıştırmıştır. Fenerbahçe'yi 5 yıl aradan sonra 2000-2001 sezonunda lig şampiyonu yapan ilk ve tek Türk teknik direktördür. 2 sene sonra Vestel Manisaspor'a geçmiştir. 2004 yılında, Denizli İran'ın Pas takımını çalıştırmaya başlamıştır. İki kız çocuğu vardır.Beşiktaş taraftarıdır,ancak Beşiktaş'ta futbolculuk veya teknik direktörlük yapma fırsatı bulamamıştır.

Milli Takımdaki Kariyeri

1987 Galatasaray teknik direktörlüğü yaparken aynı sezon milli takımlar teknik direktörü olarak atanmıştır. 1996-2000 yılları arasında Türk Milli Takımı’na geri döndü. Bu süre zarfında 2000 Avrupa Futbol Şampiyonası Finanllerinde, Türk Milli takımına ülke tarihinde ilk kez çeyrek final oynatmıştır.

Haber 7

Allah'a dayan,hikmete ram ol.
Yol varsa budur
Bilmiyorum başka yol ....

Herhangi bir kimsede, gizli bir aşk derdi yoksa, o yaşıyormuş gibi görünse de, onun gönlü ve canı yoktur. O âdeta gezen, dolaşan bir ölüdür. Eğer aklın varsa, git de Hak'dan derd iste, çünkü derdsiz olmak, aşk derdine düşmemek, tedavisi imkansız bir hastalıktır.

Hz. Mevlâna Muhammed Celaleddin-i Rûmî (k.s.)

Gölge isimli üye şu anda çevrimdışı  

Reklamsız bir forum için sitemize destek olun...
Okunmamış 09.10.2008, 14:32   #2
Gölge

Arrow Denizli imzayı attı ....

Beşiktaş'ta Ertuğrul Sağlam'ın istifası ile boşalan teknik direktörlük koltuğuna Mustafa Denizli geldi.

-BJK Nevzat Demir Tesisleri' basın odasında gerçekleştirilen toplantıya Mustafa Denizli'nin yanı sıra başkan Yıldırım Demirören ve yöneticiler katıldı.

Başkan Yıldırım Demirören toplantıda yaptığı konuşmada, teknik direktör Ertuğrul Sğlam'ı kastederek, ''Ben aş verdiğim iş verdiğim, kader birliği yaptığım biri hakkında konuşmak istemiyorum. Sayın Ertuğrul Sağlam'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Beşiktaş başkanı istediği zaman istediği yerde istediği hoca ve futbolcuyla görüşür. Beşiktaş başkanı 26 milyonluk taraftarına mutluluk vermek için çalşır'' dedi.

Demirören daha önce 'Mustafa Denizli ve Samet Aybaba bu kulüpten içeri giremez' dediğini de doğrularken, "Ben o anki hocamızı korumak için bu sözleri söyledim. Mustafa hocamla ailecek görüşürüz ve kendisi ne demek istediğimi anlamıştır'' diye konuştu.

Demirören son olarak ise Beşiktaş kadrosu şampiyonluğun en büyük aday kadrosudur. Hocamıza güvenİmiz sonsuz diyerek sözlerini tamamladı.

-DENİZLİ: ''BENDEN NELER BEKLENDİĞİNİ BİLİYORUM''-

Bu arada toplantıda bir konuşma yapan Mustafa Denizli, çok heyecanlı olduğunu belirterek, ''Bugün her çocuğun okula başladığı ilk günkü heyecanı yaşıyorum. Sabahtan beri tesislerdeyim herşey çok iyi. Başkanımızın geçen sene söylediği şeyler önemli değil. Bugün içine girdiğim büyük bir camia benden başarı bekliyor. Zamanımla, aklımla, terimle, ekibimle, başkan ve yönetimimizle en önemlisi taraftarımızın desteği ile mücadele edeceğiz. Bizi bir bitiş bekliyor. Bu bitişi en iyi şekilde sonuçlandıracağız. Fenerbahçe ve Galatsaray'da görev aldım. Ben her zaman her ortamda söylediğim birşey vardı, ben çocukken Büyük Beşiktaşlıydım. Belki sporcu olarak görev almadım ama şuan teknik direktör olarak burdayım. Benden neler beklendiğini biliyorum. Yarından itibaren yol haritamızı önümüze koyacağız. Allaha özel bir şükür etme borcum var. Türkiye'de bana böyle özel kulüplerde çalışma imkanı verdiği için. Herkese layık olmak için, Türk futboluna iyi şeyler söyletmek iyi şeyler yapmak için çalışacağız. Tabiki hatalarımız olacak. Tekrar camiamıza hayırlı olsun. Yarından itibaren çalışmalara başlıyoruz'' diye konuştu.

-''SERGEN YALÇIN EKİPTE OLMAYACAK''-

Mustafa Denizli teknik ekipde yer alacak isimleride açıkladı. Siyah-beyazlı camiaya uzun yıllar hizmet verren Tayfur Havuççu'yu ekibine dahil ettiğini belirten Denizli, ''Sergen Yalçın ile de temasa geçtim ve kendisi ekibimde yer alabileceğini söyledi. Ancak Sergen'in bugün federasyondan öğrendiğimiz kadarıyla çalışma prosödöründe sorunların olduğunu ve ekibimde çalışması için gerekli izni alamayacağını öğrendik. Sergen ekipte olmayacak'' açıklamasını yaptı.

Denizli son olarak ise yöneticilerin kendisine 2 yıllık kontrat önerdiğini ancak kendisi prensip gereği bir yıllık anlaşmalar yaptığını sözlerine ekledi.

(CİHAN)
blackholes isimli üye bu mesajı beğendi.

Yol varsa budur

Herhangi bir kimsede, gizli bir aşk derdi yoksa, o yaşıyormuş gibi görünse de, onun gönlü ve canı yoktur. O âdeta gezen, dolaşan bir ölüdür. Eğer aklın varsa, git de Hak'dan derd iste, çünkü derdsiz olmak, aşk derdine düşmemek, tedavisi imkansız bir hastalıktır.

Okunmamış 13.10.2008, 18:01   #3
blackholes
Blackholes & Revelations

blackholes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
İletiler: 712
Aldığı Beğeniler : 488
Beğendiği Mesajlar : 287

Beşiktaş a hayırlı olsun diyelim gerçi Ertuğrul Sağlam ın gitmesini istemezdim ama bence doğrusunu yaptı çok yıpranacaktı kalsaydı.
Mustafa Denizli tecrübesi ve futbol biigisi ile takıma olumlu bir hava getirecektir.

blackholes isimli üye şu anda çevrimdışı  
Okunmamış 13.10.2008, 18:30   #4
Gölge

blackholes´isimli üyeden alıntı İletiyi göster
Beşiktaş a hayırlı olsun diyelim gerçi Ertuğrul Sağlam ın gitmesini istemezdim ama bence doğrusunu yaptı çok yıpranacaktı kalsaydı.
Mustafa Denizli tecrübesi ve futbol biigisi ile takıma olumlu bir hava getirecektir.
İnşaAllah gelen gideni aratmaz eğer Mustafa Denizli'de takımda başarılı olamazsa bu sefer yönetimde gider sanırım çünkü elindeki son kozunu oynadılar ...Başarılı olmasını diliyorum hayırlı olsun ....

Yol varsa budur

Seçenekler
Stil