Portal
Geri git   Yenidendogus > Spor > Beşiktaş
Portal Forum Kayıt ol [Yardım Masası] Kuran-ı Kerim Dinleme Üye Listesi Konularım Cevaplarım Arama Son 24 Saatteki Konular Forumları Okundu Olarak İşaretle

Kartal'ın yeni teknik direktörü belli oldu

Kartal'ın yeni teknik direktörü belli oldu Beşiktaş'ta Teknik Direktör Bernd Schuster'in istifası nedeniyle yönetim kurulu olağanüstü toplandı ve Alman hocanın istifası kabul edildi. Basın Sözcüsü Mete Düren Beşiktaş'ın yeni teknik direktörünü açıkladı. Beşiktaş Kulübü Yönetim
User Tag List

Paylaş Seçenekler Stil
Okunmamış 15.03.2011, 19:38   #1
mystery
Portal Yerlisi

mystery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Zonguldak / Ereğli
İletiler: 1.540
Aldığı Beğeniler : 3761
Beğendiği Mesajlar : 4503
Standart Kartal'ın yeni teknik direktörü belli oldu

Kartal'ın yeni teknik direktörü belli oldu

Beşiktaş'ta Teknik Direktör Bernd Schuster'in istifası nedeniyle yönetim kurulu olağanüstü toplandı ve Alman hocanın istifası kabul edildi. Basın Sözcüsü Mete Düren Beşiktaş'ın yeni teknik direktörünü açıkladı.

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Basın Sözcüsü Mete Düren, teknik direktör Bernd Schuster'in istifa ettiğini belirterek, ''Yönetim Kurulu toplantısını bu istifayı kabul etmek için yapmadık. Kendisi istifa etmiştir, olay bitmiştir. Sezon sonuna kadar göreve yardımcı antrenör Tayfur Havutçu getirildi'' dedi.
İşte Düren'in açıklamaları:
Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Mete Düren, teknik direktör Bernd Schuster'in istifa ettiğini belirterek, ''Kendisi istifa etmiştir, olay bitmiştir. Sezon sonuna kadar göreve yardımcı antrenör Tayfur Havutçu getirildi'' dedi.
Düren, Akaretler'deki kulüp binasında yaklaşık 1,5 saat süren Yönetim Kurulu toplantısından sonra yaptığı açıklamada, istifanın tek taraflı bir süreç olduğunu vurgulayarak, ''Sayın Schuster istifa etmiştir ve konu kapanmıştır'' ifadesini kullandı.
Schuster'in, dün kulüp başkanı Yıldırım Demirören'den görüşme talebinde bulunduğunu anlatan Düren, ''Schuster, arzuladığı ve hedeflediği şekilde futbol takımımıza gerekli yararı gösteremediğini belirtip, kalan müsabakalarda faydalı olamayacağına inandığı için başkanımıza istifa etmek istediğini belirtmiş ve istifa mektubunu iletmiştir'' diye konuştu.
Düren, uzun tartışmalardan sonra, sezon sonuna kadar yardımcı antrenör Tayfur Tavutçu'nun teknik direktörlüğe getirilmesine karar verdiklerini bildirerek, Havutçu'nun yardımcılarını kendisini seçeceğini ve sezon sonuna kadar bir teknik direktör arayışlarının olmayacağını söyledi.

Düren ayrıca bir süre önce gönderilen İbrahim Üzülmez'in takıma dönmesinin mümkün olmadığını ve fesih sözleşmesinin TFF'ye gönderildiğini söyledi.

TAYFUR HAVUTÇU'DAN SÜRPRİZ İSTEK

Beşiktaş'ta Bernd Schuster'in istifasının ardından sezon sonuna kadar teknik direktörlüğe getirilen Tayfur Havutçu, Lig TV muhabiri Atakan Kurt'a konuştu. Çok mutlu olduğunu ifade eden Havutçu, yardımcılığı için düşündüğü iki ismi de Kurt'a açıkladı. Havutçu'nun kafasındaki yardımcılar Sergen Yalçın ve İbrahim Üzülmez..
AA / Lig TV

mystery isimli üye şu anda çevrimdışı  

Reklamsız bir forum için sitemize destek olun...

Seçenekler
Stil