Portal
Geri git   Yenidendogus > Diger Konular > Paylasmak Istediklerim
Portal Forum Kayıt ol [Yardım Masası] Kuran-ı Kerim Dinleme Üye Listesi Konularım Cevaplarım Arama Son 24 Saatteki Konular Forumları Okundu Olarak İşaretle

Utanırım Yarabbi

Utanirim Ya Rabb! Utanırım ya Rahman senin aşkın ile açan ve hoş kokular veren bir gül olamadım. Bir güneş olup doğamadım bir rüzgar olup esemedim Bütün mahlukat sana itaat ederken aşk ile hu çeker aşk
User Tag List

Like Tree17Likes
Paylaş Seçenekler Stil
Okunmamış 08.07.2006, 07:35   #1
rumeysa
Onursal Üye

rumeysa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İletiler: 3.169
Aldığı Beğeniler : 169
Beğendiği Mesajlar : 9
Standart Utanırım Ya Rabb!

Utanirim Ya Rabb! Utanırım ya Rahman senin aşkın ile açan ve hoş kokular veren bir gül olamadım. Bir güneş olup doğamadım bir rüzgar olup esemedim

Bütün mahlukat sana itaat ederken aşk ile hu çeker aşk ile döner yunus misali...

Utanırım ya Rahman gaflet uykularımdan utanırım. Sabahlara kadar sana secde eden bir Ebubekir bir Ömer bir Osman olamadım. Onlar gibi Rasule aşık olamadım onunlayken bile hasret kalamadım...

Utanırım ya Rahman eshabı guzinin tövbesinden utanırım. Uzeyr olup harama baktım diye vuramadım kendimi dağlara ağlaya ağlaya AFFET YA RABBİ diyemedim

Utanırım Ya Rahman mümin din kardeşlerim zulm altındayken gidip Ali olamadım. Senin rızan için öldüremedim onları. Ömer gibi hanımını çocuklarını yetim öksüz bırakmak isteyen gelsin diyemedim...

Utanırım Ya Rahman korkamadım yatağa girip uyumaktan Seddad Bin Evs olamadım yataktan kalkıp sabaha kadar secde edemedim.

Ya Rahman ne güzel kulların var ben onlardan olamadım. Simdi ağlıyorum sessizce. Sanki oturduğum yerde ölümümü bekliyorum. Yok misali yasıyorum.. Her vasıtaya bindik fanide simdi sıra tabut denen cansız ata binmekte...

Şehadettir arzuhalım nasib edermisin Ya Rahman cennette cemalinle şereflendirirmisin bu acizi. RAHMETIMDEN GAZABIMDAN USTUNDUR buyurmuşsun. Rahmetinle muamele eyle bizlere biz aciz kullarınız. Öylesine bir ölüm nasip eyleki Azrail as geldiğinde hoş gelsin ve geldiğinde o görevini yerine getirmeden sen bizlerden Razı ol İnşallah...

AMİN

rumeysa isimli üye şu anda çevrimdışı  

Reklamsız bir forum için sitemize destek olun...
Okunmamış 08.07.2006, 11:04   #2
mabed
Bir_Katre

mabed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İletiler: 2.897
Aldığı Beğeniler : 184
Beğendiği Mesajlar : 54

Amin allah razı olsun..

...BiR_Katre...

mabed isimli üye şu anda çevrimdışı  
Okunmamış 08.07.2006, 16:57   #3
Gölge
Dost İstersen Allah Yeter

Gölge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul - Eyüpsultan
İletiler: 4.724
Aldığı Beğeniler : 2299
Beğendiği Mesajlar : 1548

Aminnn ALLAH razı olsun ....

Allah'a dayan,hikmete ram ol.
Yol varsa budur
Bilmiyorum başka yol ....

Herhangi bir kimsede, gizli bir aşk derdi yoksa, o yaşıyormuş gibi görünse de, onun gönlü ve canı yoktur. O âdeta gezen, dolaşan bir ölüdür. Eğer aklın varsa, git de Hak'dan derd iste, çünkü derdsiz olmak, aşk derdine düşmemek, tedavisi imkansız bir hastalıktır.

Hz. Mevlâna Muhammed Celaleddin-i Rûmî (k.s.)

Gölge isimli üye şu anda çevrimdışı  
Okunmamış 09.07.2006, 11:16   #4
HACI BORAN
Portal Yerlisi

İletiler: 2.204
Aldığı Beğeniler : 5
Beğendiği Mesajlar : 0

AMİN

HACI BORAN isimli üye şu anda çevrimdışı  
Okunmamış 06.05.2007, 11:59   #5
sürmeli
Bir_Katre

sürmeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İletiler: 3.331
Aldığı Beğeniler : 121
Beğendiği Mesajlar : 15
Standart Utanırım Yarabbi

Utanırım ya Rahman senin aşkın ile açan ve hoş kokular veren bir gül olamadım. Bir güneş olup doğamadım bir rüzgar olup esemedim

Bütün mahlukat sana itaat ederken aşk ile hu çeker aşk ile döner yunus misali...

Utanırım ya Rahman gaflet uykularımdan utanırım. Sabahlara kadar sana secde eden bir Ebubekir bir Ömer bir Osman olamadım. Onlar gibi Rasule aşık olamadım onunlayken bile hasret kalamadım...

Utanırım ya Rahman eshabı guzinin tövbesinden utanırım. Uzeyr olup harama baktım diye vuramadım kendimi dağlara ağlaya ağlaya AFFET YA RABBİ diyemedim

Utanırım Ya Rahman mümin din kardeşlerim zulm altındayken gidip Ali olamadım. Senin rızan için öldüremedim onları. Ömer gibi hanımını çocuklarını yetim öksüz bırakmak isteyen gelsin diyemedim...

Utanırım Ya Rahman korkamadım yatağa girip uyumaktan Seddad Bin Evs olamadım yataktan kalkıp sabaha kadar secde edemedim.

Ya Rahman ne güzel kulların var ben onlardan olamadım. Simdi ağlıyorum sessizce. Sanki oturduğum yerde ölümümü bekliyorum. Yok misali yasıyorum.. Her vasıtaya bindik fanide simdi sıra tabut denen cansız ata binmekte...

Şehadettir arzuhalım nasib edermisin Ya Rahman cennette cemalinle şereflendirirmisin bu acizi. RAHMETIMDEN GAZABIMDAN USTUNDUR buyurmuşsun. Rahmetinle muamele eyle bizlere biz aciz kullarınız. Öylesine bir ölüm nasip eyleki Azrail as geldiğinde hoş gelsin ve geldiğinde o görevini yerine getirmeden sen bizlerden Razı ol İnşAllah(c.c.)..

sürmeli isimli üye şu anda çevrimdışı  

Okunmamış 06.05.2007, 14:17   #6
MuhacirEnsar
Onursal Üye

MuhacirEnsar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: MEDİNE
İletiler: 6.536
Aldığı Beğeniler : 468
Beğendiği Mesajlar : 161

Allah razi olsun......

MuhacirEnsar isimli üye şu anda çevrimdışı  
Okunmamış 06.05.2007, 14:36   #7
hilalumut
Özel Üye

hilalumut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: gümüşhane
İletiler: 1.954
Aldığı Beğeniler : 309
Beğendiği Mesajlar : 614

paylaşımın için teşekkürler...

hilalumut isimli üye şu anda çevrimdışı  
Okunmamış 06.05.2007, 16:29   #8
sümeyya
SüKuT

sümeyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa-Tokat
İletiler: 4.736
Aldığı Beğeniler : 2339
Beğendiği Mesajlar : 1974

Şehadettir arzuhalım nasib edermisin Ya Rahman cennette cemalinle şereflendirirmisin bu acizi. RAHMETIMDEN GAZABIMDAN USTUNDUR buyurmuşsun. Rahmetinle muamele eyle bizlere biz aciz kullarınız. Öylesine bir ölüm nasip eyleki Azrail as geldiğinde hoş gelsin ve geldiğinde o görevini yerine getirmeden sen bizlerden Razı ol İnşAllah(c.c.)..
kardeşim Allah razı olsun çok güzel paylaşımın.Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım Rabbime şükürler olsun.
ŞİMDİ SUS GÖNLÜM!SUS VE TESLİM OL!FANİ UMUTLARLA TÜKENMEKTEN VAZGEÇ.DÜNYA BUNA DEĞMEYECE KADAR KISA.SABIR ZAMANI KISA.BİR ŞİMŞEK PARILTISI KADAR KISA!UNUTMA EY GÖNÜL,BURASI DÜNYA!SEFASI DA FANİ,CEFASI DA..NE OLUR GÖZLERİN YAŞARSADA,DİLİN ANCAK RABBİNİN RAZI OLDUĞU SÖZ SÖYLESİN.SABRET GÖNLÜM!PES ETME!!!

BİR_KATRE

sümeyya isimli üye şu anda çevrimdışı  
Okunmamış 07.05.2007, 04:47   #9
Necmeddin
Onursal Üye

Necmeddin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Batman
İletiler: 10.533
Aldığı Beğeniler : 5145
Beğendiği Mesajlar : 120

ALLAH razi olsun

Necmeddin isimli üye şu anda çevrimdışı  
Okunmamış 07.05.2007, 05:40   #10
gülennur
Yenidendogus Üyesi

gülennur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İletiler: 426
Aldığı Beğeniler : 18
Beğendiği Mesajlar : 2

Allah ım razı olsun... duayla...

gülennur isimli üye şu anda çevrimdışı  

Seçenekler
Stil

Saat : 14:41 |