Portal
Geri git   Yenidendogus > Güncel Konular > Serbest Kürsü
Portal Forum Kayıt ol [Yardım Masası] Kuran-ı Kerim Dinleme Üye Listesi Konularım Cevaplarım Arama Son 24 Saatteki Konular Forumları Okundu Olarak İşaretle

Planli disiplinli ve duzenli olmak nasil saglanir fikirleriniz lutfen

Bu Benim rahatsizlandiktan sonra en buyuk sorunum oldu! Gece 1de yatiyorum ne hikmetse ertesi gun saat 6 ve 7 de kalkiyirum diger gun 13 30 cok Sabah erken kalktigimda hersey yolunda oluyor ve gec kalktigimda

Paylaş Seçenekler Stil
Alt 29.09.2012, 17:32   #1
kediler lordu
Özel Üye

kediler lordu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: osmanli yetimi bosna
İletiler: 284
Teşekkürler: 44
122 Mesajına 246 kez Teşekkür Edildi
Standart Planli disiplinli ve duzenli olmak nasil saglanir fikirleriniz lutfen

Bu Benim rahatsizlandiktan sonra en buyuk sorunum oldu! Gece 1de yatiyorum ne hikmetse ertesi gun saat 6 ve 7 de kalkiyirum diger gun 13 30 cok
Sabah erken kalktigimda hersey yolunda oluyor ve gec kalktigimda malesef... Gun icinde desarjz olamiyorum... Boyle oluncada temizlik ve calisma konularinda azalma...doktorlar normal insandan 2veya3saat fazla uyabilirsin diyor ben bunu basaramiyorum 13 saat uyku uyuyorum...hisir oluyorum..inanin zekam cok iyi elhamdulilah okuyup calisabilirim ama bu tarz seyler engel...psikologum alayli psikolog olmami istiyor ama asamiyorum bu durumu lutfen duzenli ve planli olanlar nasil yapiyor bana fikir beyan edebilirler mi

kediler lordu isimli üye şu anda çevrimdışı  

Reklamsız bir forum için sitemize destek olun...

Seçenekler
Stil