Portal
Geri git   Yenidendogus > Diger Konular > Site Tanıtımları
Portal Forum Kayıt ol [Yardım Masası] Kuran-ı Kerim Dinleme Üye Listesi Konularım Cevaplarım Arama Son 24 Saatteki Konular Forumları Okundu Olarak İşaretle

Site Tanıtımları Sahibi oldugunuz veya tavsiye ettiğiniz siteleri bu bölümde duyurabilirsiniz.
Not : Bu bölümde konu açabilmek için öncelikle sitemizde aktif olarak paylaşımda bulunmanız gerekmektedir.Açtıgınız konular moderatörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Cine-Box.Net Fragman Siteniz

Arkadaşlar başlıktanda anlaşıldığı gibi bir frgaman sitesi kurduk daha yeni sürekli güncellemeler yapılıyor eleştiri ve yorumlarınızı bekliyorum selametle... http://www.cine-box.net
User Tag List

Like Tree4Likes
  • 2 Post By Abruzzi
  • 2 Post By [KaYRa]

Paylaş Seçenekler Stil
Okunmamış 16.03.2009, 18:51   #1
Abruzzi
Herşeye Seni Yazdım

Nereden: Karaman
İletiler: 14
Aldığı Beğeniler : 11
Beğendiği Mesajlar : 2
Icon16 Cine-Box.Net Fragman Siteniz

Arkadaşlar başlıktanda anlaşıldığı gibi bir frgaman sitesi kurduk daha yeni sürekli güncellemeler yapılıyor eleştiri ve yorumlarınızı bekliyorum
selametle...

http://www.cine-box.net

azrail2507 ve senolnak bu mesajı beğendi.
Mü'minin baska hiç kimsede bulunmayan ilginç bir hali vardir; O'nun her isi hayirdir. Eger bir genislige (nimete) kavusursa sükreder ve bu onun için bir hayir olur. Eger bir darliga (musibete) ugrarsa sabreder ve bu da onun için bir hayir olur.
Müslim, Zühd, 64; Dârim”, Rikâk, 61.

Abruzzi isimli üye şu anda çevrimdışı  

Reklamsız bir forum için sitemize destek olun...
Okunmamış 27.03.2009, 12:03   #2
[KaYRa]
İslam Güzel Ahlaktır...

[KaYRa] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İletiler: 1.343
Aldığı Beğeniler : 400
Beğendiği Mesajlar : 209

Tam bana göre bir site olmuş film izlemeyi çok severim fragmanları burdan takip ederim artık başarılar...
Gizemli LORD ve yagsokucu bu mesajı beğendi.

Konu [KaYRa] tarafından (27.03.2009 Saat 17:59 ) değiştirilmiştir..

[KaYRa] isimli üye şu anda çevrimdışı  

Seçenekler
Stil