Portal
Geri git   Yenidendogus > Güncel Konular > Türkiye'de Gündem
Portal Forum Kayıt ol [Yardım Masası] Kuran-ı Kerim Dinleme Arapça Dersleri Konularım Cevaplarım Arama Son 24 Saatteki Konular Forumları Okundu Olarak İşaretle

Sanal Alemde Islam Dinine Savaş...!

Üye Etiketleri

Paylaş Seçenekler Stil
Alt 06.10.2005, 06:24   #1
blue
Kalfa

İletiler: 90
Aldığı Beğeniler : 2
Beğendiği Mesajlar : 0
Lightbulb Sanal Alemde Islam Dinine Savaş...!

Sanal âlemde İslam'a savaş

El Ezher Üniversitesi, internette onbinlerce sitenin İslam karşıtlıgı yaparken, İslamı müdafaa eden sitelerin sayısının ise 200'ü bile bulmadıgını kaydetti

İnternet üzerinden onbinlerce site İslam düşmanlıgı yapıyor. Mısır el-Ezher Üniversitesi'nin son yaptıgı araştırmaya göre, internette onbinlerce site İslam düşmanlıgı yaparken bunun mukabilinde İslam'ı müdafaa eden sitelerin sayısının ise 200'ü bulmadıgı açıklandı. Araştırmayı yapan heyetin başkanı el-Ezher Üniversitesi Egitim Fakültesi ögretim üyesi Dr. Seyyid Mer'i, dolaylı ya da dolaysız İslam karşıtlıgı yapan siteler başta olmak üzere basın yayın organlarının yıllık bütçesinin milyar dolarla ölçüldügünü ifade etti.

İslam'ı karalamaya çalışan sitelere karşılık, İslam'ı savunan sitelerin sayısının 200'ü bulmadıgını belirten Mer'i, bunların çogunun da ferdi gayretler ile kuruldugunu açıkladı.

İslami sitelerin yıllık bütçelerinin de çok düşük oldugunu kaydeden Dr. Mer'i, bunun nüfusları 2 milyarı bulan Müslümanlar için utanç kayna ı oldugunu vurguladı. Mer'i, İslam'ı karalayan ve İslam karşıtlı ı yapan sitelerin büyük çogunlugunun büyük devletlerdeki örgütler tarafından finanse edildigine işaret etti.

Mer'i, son dönemlerde İslam'ı terörizm ve ırkçılık ile itham eden sitelerinin sayılarında büyük artış oldugunu belirtti.

ÖZÜ İSLAM OLAN BAZI HACKER'LARI HAYIRLI BİR HİZMET BEKLİYOR...SANALDAKİ HAŞERELERİ ARAMA MOTORLARIYLA TESPİT ET VE YOK ET...!

blue isimli üye şu anda çevrimdışı  

Reklamsız bir forum için sitemize destek olun...

Seçenekler
Stil

Saat : 05:27 |