Portal
Geri git   Yenidendogus > Edebiyat Konulari > Yürek Esintileri
Portal Forum Kayıt ol [Yardım Masası] Kuran-ı Kerim Dinleme Üye Listesi Konularım Cevaplarım Arama Son 24 Saatteki Konular Forumları Okundu Olarak İşaretle

Bir_Katre abimizin anısına

Değerli güzel kalpli bilal abimiz olan Bir_Katre kardeşimizin ruhuna birer fatiha okuyalım inşallah.Abim nur içinde yatasın mekanın cennet olsun.Peygamber Efendimiz(s.v.a)e komşu olasın inşallah.(amin) Tarayıcınız bu içeriği desteklemiyor. Vefatının 33.gününde birkez daha rahmetle anıyoruz abimizi en
User Tag List

Like Tree63Likes
Paylaş Seçenekler Stil
Okunmamış 20.12.2008, 18:04   #1
sümeyya
SüKuT

sümeyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa-Tokat
İletiler: 4.736
Aldığı Beğeniler : 2339
Beğendiği Mesajlar : 1974
Arrow Bir_Katre abimizin anısına

Değerli güzel kalpli bilal abimiz olan Bir_Katre kardeşimizin ruhuna birer fatiha okuyalım inşallah.Abim nur içinde yatasın mekanın cennet olsun.Peygamber Efendimiz(s.v.a)e komşu olasın inşallah.(amin)

Vefatının 33.gününde birkez daha rahmetle anıyoruz abimizi en içten dualarımızla.Günler çok çabuk geçiyor farkında olmadan.Sanki o acı haberi bugün almış gibiyim.Acımız çok taze.
Sizlerden isteğim abim hatırası için bu sayfayı açık tumak.ve onu tanıyan bütün kardeşlerinden bir hatıralarını paylaşmaları.
Nur içinde yat abim.

ilminur, yasemin71, HARUN_2403 ve diğer 33 kişi bu mesajı beğendi.
ŞİMDİ SUS GÖNLÜM!SUS VE TESLİM OL!FANİ UMUTLARLA TÜKENMEKTEN VAZGEÇ.DÜNYA BUNA DEĞMEYECE KADAR KISA.SABIR ZAMANI KISA.BİR ŞİMŞEK PARILTISI KADAR KISA!UNUTMA EY GÖNÜL,BURASI DÜNYA!SEFASI DA FANİ,CEFASI DA..NE OLUR GÖZLERİN YAŞARSADA,DİLİN ANCAK RABBİNİN RAZI OLDUĞU SÖZ SÖYLESİN.SABRET GÖNLÜM!PES ETME!!!

BİR_KATRE

sümeyya isimli üye şu anda çevrimdışı  

Reklamsız bir forum için sitemize destek olun...
Okunmamış 20.12.2008, 18:30   #2
ilminur
Onursal Üye

ilminur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İletiler: 9.167
Aldığı Beğeniler : 6651
Beğendiği Mesajlar : 9500

Rabbim razı olsun canım vesile olduğun için gerçi unutulmuş değil Rabbim mekanını cennet eylesin Peygamber efendimize yoldaş eylesin inş..Rabbim ailesine ve sevenlerine sabır ihsan eylesin inş..Şahsen tanımıyordum fakat okadar güzel paylaşımlara vesile olduki Rabbim kendisinden razı olsun..
-Zeynep- isimli üye bu mesajı beğendi.

Konuşsam Dilim Yanar ...Sussam Kalbim ... (N.F.K)

Gönül ile aklı koydum kafese .. Biri "UMUT" diyor ,biri "KES " diyor . Çırpındıkça kaldım nefes nefese.. Biri "DAYAN" diyor , biri "PES" diyor.. Yüreğim döndükçe döndüm ak kora , sabrım demir aldı , yelkenler fora. Gitmek istiyorum çok uzaklara . Biri "CAN " diyor , biri "ES " diyor...

Konu ilminur tarafından (12.01.2009 Saat 01:46 ) değiştirilmiştir..

ilminur isimli üye şu anda çevrimdışı  
Okunmamış 20.12.2008, 18:57   #3
nurnesli
Mazi Kalbimde Yara.......

nurnesli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: gönül ikliminden...
İletiler: 3.732
Aldığı Beğeniler : 3118
Beğendiği Mesajlar : 2340

Allah razı olsun kardeşim bu güzelliğe vesile olduğun için haklısın acımız çok taze onun gibi bir insanı unutmak zaten imkansız birşey MEKANIN CENNET OLSUN BİRTANECİK ABİMMMM seni çoook özledim
Öyle bir uzaklaş ki karda kalmasın izin

nurnesli isimli üye şu anda çevrimdışı  
Okunmamış 20.12.2008, 19:03   #4
Loya
O Eskidendi.....

Loya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: RİZE
İletiler: 2.295
Aldığı Beğeniler : 414
Beğendiği Mesajlar : 161

Canım kardeşim..kendisini çok yakındanda olmasa tanımıştım..yüreği güzel insan..Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun..Allah ailesine sevenlerine sabır versin...
Bütün samimiyetimle söylüyorum;seni hiç unutmayacağım...

Loya isimli üye şu anda çevrimdışı  
Okunmamış 20.12.2008, 19:08   #5
nurnesli
Mazi Kalbimde Yara.......

nurnesli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: gönül ikliminden...
İletiler: 3.732
Aldığı Beğeniler : 3118
Beğendiği Mesajlar : 2340

Can abim en son konuşmamızı hiç unutamıyorum bana iyiki seni eklemişim iyiki seni tanımışım dedi benim ondan başka abim yoktu olmayacakta bir tanem abim iyiki tanımışım seni nur içinde uyu en güzel cennet bahçelerinde inşallah dualarımız seninle ne dedin sen PES ETME SABRET GÖNÜL SABRIN SONU SELAMETTİR sabretmeye çalışıyoruz...
Öyle bir uzaklaş ki karda kalmasın izin

nurnesli isimli üye şu anda çevrimdışı  

Okunmamış 20.12.2008, 20:55   #6
KanDamLaSi
Ubeyd

KanDamLaSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İletiler: 7.685
Aldığı Beğeniler : 2732
Beğendiği Mesajlar : 3410

insaALLAH nurLar ve meLekLer icinde'dir...
daha fazLa bir$ey söyLiyemiyecegim...

duá iLe...

KanDamLaSi isimli üye şu anda çevrimdışı  
Okunmamış 21.12.2008, 06:52   #7
Hafız_70
Onursal Üye

Hafız_70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İletiler: 7.885
Aldığı Beğeniler : 5124
Beğendiği Mesajlar : 2504

Rabbim mekanını Cennet eylesin.Onu unutmadık ve unutmayacağız.Ayrıca Sümeyya kardeşimizden de Allah c.c. razı olsun.Kalbinde ki sevgiyi ve güzelliği daim etsin Rabbim.Amiin.
NUR İÇİNDE YAT BİLAL KARDEŞİMMM.

Hafız_70 isimli üye şu anda çevrimdışı  
Okunmamış 21.12.2008, 07:16   #8
sümeyya
SüKuT

Dualar hep seninle bak abim.Nede güzel kardeşliğin vardı bu kardeşliğin hiçbirzaman unutlmayacak.
Hafiif sıkıntımda bile hemen anlar moralimin düzelmesi için ne çabalar gösterildi.o dualrını herşeye bedeldi gerçi.öz abimin adıda bilal onu öğrendiğinde ne güzel ikinci bilal abin oldum demekki demişti.Bana ilk kamera açtığı günü hiç unutamam.Kendisi tek açmışdı."şimdi sen beni görüyosun utandım,heyecanlandım." demişdi.kıpkırmızı olmuşdu yanakları.yüzünden tebessüm hiç eksik olmamıştı.canım abimmm can abim öz abim nur içinde yat mekanın cennet olsun. herzamanki gibi dualarım hep seninle yine.hiç eksik olmayacaksın dualarımdan.Dediğimiz gibi bizimki gerççek kardeşlikdi.Ve ben abimi çokkkk seviyordum.Halende Rabbim için çok seviyorum.Seni birkez daha rahmetle anıyoruz abim
fzehra isimli üye bu mesajı beğendi.
ŞİMDİ SUS GÖNLÜM!SUS VE TESLİM OL!FANİ UMUTLARLA TÜKENMEKTEN VAZGEÇ.DÜNYA BUNA DEĞMEYECE KADAR KISA.SABIR ZAMANI KISA.BİR ŞİMŞEK PARILTISI KADAR KISA!UNUTMA EY GÖNÜL,BURASI DÜNYA!SEFASI DA FANİ,CEFASI DA..NE OLUR GÖZLERİN YAŞARSADA,DİLİN ANCAK RABBİNİN RAZI OLDUĞU SÖZ SÖYLESİN.SABRET GÖNLÜM!PES ETME!!!

BİR_KATRE

Okunmamış 21.12.2008, 07:24   #9
Ahiretime Duamsın
***AHİRETİME DUAM'SIN***

Ahiretime Duamsın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: тÜяκİує/αитακуα
İletiler: 4.311
Aldığı Beğeniler : 1452
Beğendiği Mesajlar : 2666

kardeşim böyle bir sayfa oluşturdugun için Allah razı olsun senden...

Rahmetli abimizinde Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah..
Abimizi çok tanımasamda iyi oldugunu söylemişlerdi...
Ailesine ve sevdikleri sabır ihsan etsin Rabbim inşallah...

Elhamdü lillâhi rabbil’âlemîn. Errahmânirrahîm. Mâliki yevmiddîn. İyyâke na’büdü ve iyyâke neste’în. İhdinas-sırâtal müstekîm. Sırâtallezîne en’amte aleyhim gayrilmagdûbi aleyhim ve leddâllîn.
Mekkeye Hasret isimli üye bu mesajı beğendi.

Ahiretime Duamsın isimli üye şu anda çevrimdışı  
Okunmamış 28.12.2008, 11:52   #10
sümeyya
SüKuT

Bismillahirrahmanirrahim

Ey rahmeti bol, mağfiret ve ihsanı sonsuz olan Rabbimiz, bize islâm gibi bir din, Kur’an gibi bir kitap ihsanettin. Sana sonsuz şükürler olsun. Bizi hidayetinden inayetinden ayırma yarabbi.
Okumuş olduğum Yâsin süresi ve diğer süreleri dergâhı izzetinde ahseni kabul ile makbul buyur . Hasıl olan sevabı evvelâ sevgili peygamberimiz Muhammed Mustafa (S.A.V) efendimizin mübarek ruhu şeriflerine hediye eyledik vasıl eyle ..
Şefaatini cümlemize nasip eyle…Hasıl olan sevabı peygamberimizin ailesine, ashabına, kur’ana ve İslama hizmet eden bütün gelmiş geçmiş din alimlerinin ruhlarına hediye eyledik ikrâm eyle yarabbi.

Hasıl olan sevabı bilal kardeşimizin ruhunada hediye eyledik haberdar eyle yarabbi.

Okunmuş olan Kur’anı Kerimin nuru ile kabirlerini pürnur, makamlarını cennet eyle . Bizlerde birgün ahiret yolculuğuna çıktığımızda son sözlerimizi Kelime-i Tevhid ile dilimiz Allah Allah diyerek gözlerimiz cennet ve cemâli peygamberiyeye hayran olarak kolay ölüm ve iman-ı kamil ile çene kapamak nasibü müyesser eyle yarabbi.

Görünür görünmez kazadan belâdan, akla hayale gelmez musibetlerden sana sığınıyoruz, bütün ümmeti Muhammedi muhafaza eyle .. Hasta kullarına şifalar, dertli kullarına devalar, borçlu kullarına edalar ihsan eyle yarabbi. Kendine layık kul habibine layık ümmet eyle.

Nar-ı cehenneminde el aman el aman die bagıranlarda eyleme ya Rabbi.

Evlerimize huzur, rızıklarımıza bereket ve iki cihanda saadet ihsan eyle yarabbi.

Sübhane rabbike rabbil izzeti amma yesifün. Veselâmün alel mürselin. Velhamdülillahirabbil alemin
Acizane, Mekkeye Hasret, ilminur ve diğer 3 kişi bu mesajı beğendi.

BİR_KATRE

Seçenekler
Stil