Portal
Geri git   Yenidendogus > Edebiyat Konulari > Merak Ettikleriniz
Portal Forum Kayıt ol [Yardım Masası] Kuran-ı Kerim Dinleme Arapça Dersleri Konularım Cevaplarım Arama Son 24 Saatteki Konular Forumları Okundu Olarak İşaretle

Sİz hangİ aĞaÇsiniz?

Üye Etiketleri

Paylaş Seçenekler Stil
Alt 15.02.2018, 10:31   #31
ArorA
Attractive-Heart

ArorA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara-DanÖteKöyYok!
İletiler: 1.966
Aldığı Beğeniler : 2851
Beğendiği Mesajlar : 1337
Gül

ArorA´isimli üyeden alıntı İletiyi göster

Alıntı:

Gürgen : (Zevk sahibi) Cool bir güzel. Diş görünüşüne ve bakımlı Olmaya dikkat eder. Zevk sahibidir. Başkalarını kendinden fazla düşünür. Hayati mümkünolduğunca kolay bir hale getirmeye çalışır. Disiplinli bir hayat için kılavuzluk eder. İlişkilerinde kibardır. Farklı Sevgililer bulmak ister. Duygularıyla ilgili olarak mutluluğu yakalaması kolay olmaz. Çoğunlukla da başkalarına güvenmez. Kararlarından da asla emin olmaz.

Başkalarına, güvenimi zedeleyinceye kadar güvenimeyi tercih ederim ...
kesinlikle de kararsız değilimdir..bunlar dışında evet kalanı isabettli diyebilirim.

Emeğine bereket Gülistan ..hangi ağaç olduğumu unutmuştum hatırlamak iyi oldu
Hangi ağaç olunduğunun hatırlanması iyi dir iyi
Bu vesile hatırladık Sevgili Hocamın dilinden dualıyayım madem:
Allah budaklısından yapmasın Yoksa tornada o ağaçların budaksızından en harikulade sanat eseri değerinde mobilyalar çıkar vesselam

Gülistan´isimli üyeden alıntı İletiyi göster
Esselamü Aleyküm.Afedersiniz dostlarım "ARORA Kardeşim .özür dilerim sizleri ağaç olarak düşünmedim.ne bileyim işte karekter tahlilini vallahi ben yapmadım .kızdınız mı dostlar? vallahi ben yengeçim banada pek uymuyor ama .bende dişbudakla ,elma arasındayım yani bende (ODUNUM) .....)
Allah'a emanet olunuz.
Estağfirullah bacım yaa o zamanda böyle düşünmemişimdir eminim latifeye binaen yazdığım bişeymiş o kadar...yanlış anlaşılmayı Zamanında görüp bu cevabı yazamadığım için üzgünüm

Doğru olanı yapmak, hiç yanlış olmamıştır.
Mark Twain

ArorA isimli üye şu anda çevrimdışı  

Seçenekler
Stil