Yeniden Doğuş

• 🍂🍃Bu çağdan etinizle, kemiğinizle nefret edeceğinize bir şeyler yapın 🍃 Güzel bir şeyler 🍃Yerdekiler ve göktekiler desin ki "Orada güzel şeyler yapan birileri var. .🍂🍃
Dua

fadikhatun

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
2,870
Takım
Beşiktaş
Selamün Aleyküm...
İlim, gurbette vatan; cehalet, vatanda gurbettir...
Ey görünen ve görünmeyeni bilen, gökleri ve yeri yaratan, her şeyin Rabbi ve sahibi olan Allah’ım;
Ben tanıklık ederim ki Senden başka ilâh yoktur. Nefsimin şerrinden, şeytanın ve ortaklarının şerrinden sana sığınırım.
Allah‘dan korkan bir kalbe denk gelmek, bayramdır..
Dünya ahirde selâmet'e erdir.bizi sevdiğin kulların ile dost yaren kıl. Her anımızı bayram, duamızı kabul eyle.. Allahım...
Hayırlı Cumalar..

uhibbu

????

Aldığı Beğeniler
38,008
Takım
Galatasaray
koi to senkyo to chocolate flowers GIF

???? Hayırlı bereketli cumalar ????

fadikhatun

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
2,870
Takım
Beşiktaş
Elhamdülillâh!
Şükür ve hamd sanadır!
Bizleri kulluğuna, Hz Muhammed sav'in ümmeti olma şerefine nail kılan Rabbime hamdü senâlar olsun..
Ey dünyada, mizanda ve hesap gününde lütfedici olan, cömert olan ve kerem sahibi olan! Allah'ım!
Duâlarımızı Cennet’te meyve verecek şekilde kabul eden! Ey Sırat köprüsünde kudretiyle ve rahmetiyle kullarına yardım eden Allah’ım! Bize yardım et! Bize istikamet ver! Duâlarımızı kabul buyur! Allah'ım!
Bizi dünyada ve ahirette hicranda, sensiz bırakma, hüsrana uğratmaktan bizi koru! Allah'ım!
Bizi sev sevindir, dünya ahirde sevinen yüzü gülen kullar arasında, müttâkiler sıddıklar iyiler ile bir arada kıl.. Allah'ım!
Amin Ecmain .
Vakti şerifleriniz gününüz hayr içinde ola!!

Üst Alt