Yeniden Doğuş

• 🍂🍃Bu çağdan etinizle, kemiğinizle nefret edeceğinize bir şeyler yapın 🍃 Güzel bir şeyler 🍃Yerdekiler ve göktekiler desin ki "Orada güzel şeyler yapan birileri var. .🍂🍃
Dua

Necmeddin

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
173
Takım
Diğer
YÜCE ALLAH ım her gün,her saat sana hamd edecek,şükredecek zamanı bulmama yardımcı ol.
Beni,düşünmeden su gibi akıp giden nereden geldiğini nereye gideceğini bilmeye,bakıp da görmeyen,işitip de anlamayan kullarının arasına koyma.
Bana etrafımdaki nimetleri,güzellikleri görüp şükredecek,kötülüklerle mücadele edecek şevki ve gücü ver,imanımı çoğalt,hak yolunda önümü aç,ufkumu aydınlat,YÜCE ALLAHIM

Necmeddin

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
173
Takım
Diğer
Dua insan oluşun,yaratılışın gereğidir aslında.Halis bir imanla en küçük işlerimizi,kalbimizden geçen duyguları dahi bilen her halimizi gören,sesimizi işiten YÜCE RABBİMi ze kaldırdığımız eller hiç geri çevrilir mi?

Madem ki Dua edin cevap vereyim.buyurmuş.Öyleyse biz de dua edeceğiz.Vermek istemeseydi istemek verirmiydi hiç?
O zaman isteyeceğiz.İnsan duayla değer ve mana kazanır,ilahi kelamda
DUANIZ OLMAZSA NE ÖNEMİNİZ VAR buyuruluşu açıkça bunu gösterir.

mabed

Bir_Katre

Aldığı Beğeniler
20
ORiJiNAL YAZARI : Necmeddin
YÜCE ALLAH ım her gün,her saat sana hamd edecek,şükredecek zamanı bulmama yardımcı ol.
Beni,düşünmeden su gibi akıp giden nereden geldiğini nereye gideceğini bilmeye,bakıp da görmeyen,işitip de anlamayan kullarının arasına koyma.
Bana etrafımdaki nimetleri,güzellikleri görüp şükredecek,kötülüklerle mücadele edecek şevki ve gücü ver,imanımı çoğalt,hak yolunda önümü aç,ufkumu aydınlat,YÜCE ALLAHIM

Binlerce kez Aminnnnnn.
allah razı olsun.

VeRDa

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
0
Amiin ..Amiin
Allah razi olsun..

mabed

Bir_Katre

Aldığı Beğeniler
20
allah'ımElimden geldiğince Sana verdiğim kulluk sözü üzerindeyim, işlediğim hata, günah ve kötülüklerden Sana sığınırım. Bana olan nimetlerini ve bu nimetlere karşı benim günah ve kusurlarımı itiraf ediyor, beni bağışlamanı diliyorum. Sen'den başka günahları bağışlayacak yoktur.
Allâh'ım, dînim, dünyam, çoluk çocuğum ve malım içinde sağlık ve âfiyetle yaşamamı nasib eyle.
Allâh'ım, vücuduma sağlık ver, Sen'in yolunda hizmet edeyim, kulağıma sağlık ver, hakikati işiteyim, gözüme sağlık ver, hakikati göreyim. Sen'den başka ilah yoktur.
Allâh'ım, kusurlarımı ört, beni korktuklarımdan emin eyle. Allâh'ım, önümden, arkamdan, sağımdan, solumdan, gelecek tüm kötülüklerden sana sığınırım. Allâh'ım, dinimi düzelt, evimi genişlet, bana verdiğin rızkı bereketli kıl. (amin)

fzehra

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
1,489
ORiJiNAL YAZARI : mabed
ALLAH'ımElimden geldiğince Sana verdiğim kulluk sözü üzerindeyim, işlediğim hata, günah ve kötülüklerden Sana sığınırım. Bana olan nimetlerini ve bu nimetlere karşı benim günah ve kusurlarımı itiraf ediyor, beni bağışlamanı diliyorum. Sen'den başka günahları bağışlayacak yoktur.
Allâh'ım, dînim, dünyam, çoluk çocuğum ve malım içinde sağlık ve âfiyetle yaşamamı nasib eyle.
Allâh'ım, vücuduma sağlık ver, Sen'in yolunda hizmet edeyim, kulağıma sağlık ver, hakikati işiteyim, gözüme sağlık ver, hakikati göreyim. Sen'den başka ilah yoktur.
Allâh'ım, kusurlarımı ört, beni korktuklarımdan emin eyle. Allâh'ım, önümden, arkamdan, sağımdan, solumdan, gelecek tüm kötülüklerden sana sığınırım. Allâh'ım, dinimi düzelt, evimi genişlet, bana verdiğin rızkı bereketli kıl. (amin)

AMİNN AMİNNN BİHÜRMETİ TAHA VE YASİN

Rumeysa

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
2,461
Takım
Galatasaray
Duy Beni Rabbim

Kırık Bir Kalp En İyi Parçam..

MeLeK

Benim aşkım askı Verene!

Aldığı Beğeniler
49
ORiJiNAL YAZARI : Necmeddin
amın abımmmmmm amınnnnnnnnnnnn
YA RABBI BIZI SENDEN UZAKLIGIN CEHHENNMIDEN AL HICLIGIN ATESINEN KORU YOKLUGA DUSURP UNUTMA BIZI
KABUL ET SESLI SESSIZ DUALARIMIZI
HAYATIMIZIN EN SON ANINI ENNNN GUZEL ANI EYLE ALLAHIM

DUAYLA.....

Üst Alt