Yeniden Doğuş

• 🍂🍃Bu çağdan etinizle, kemiğinizle nefret edeceğinize bir şeyler yapın 🍃 Güzel bir şeyler 🍃Yerdekiler ve göktekiler desin ki "Orada güzel şeyler yapan birileri var. .🍂🍃

PasHa

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
1
Buda Benden olsun :D

Kalplerin Nura Gönüllerin Huzura Doydugu site habibemsin.net

wesselam

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
0
o degil de sitenin ismi niye habibemsin.net? neden böyle olmuş?

Habibemsin

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
0
Aslinda bir cok sebebleri var...
Siteyi acma sebebimiz burada yazili Habibemsin.Net ve gecici olarak Sitemizi Habibemsin.Net olarak isimlendirmistik. Yeniden-Dogus.Net domaini alabilecegimizi düsünmüstük. Malesef Yenide-Dogus.Net domainin sahibi bize vermemekten israr etti ve Habibemsin.Net'de kaldik.
Bu sebeblerden birisi benim uzun süredir kullandigim bir nicktir Habibemsin ve neden Habibemsin.Net olmasin dedim..
Ayrica Siteyi henuz yeni actigimizda bunu hazmedemeyen bazi arkadaslarimiz oldu ve kapatmam icin israr ettiler. Henuz bir hafta olmustu ve Siteyi hack ettiler Portalimizi sildiler ve bana meydan okudular.Asil saldiri aslinda bana yapilan bir saldiriydi. Amac Habibemsinin canini yakmakti. Ben hayirli bir is icin yola cikarsam Rabbimden baskasi beni durduramaz.Habibemsini yok edemessiniz dedim ve Habibemsin.Net kalmaya karar verdim.

zeyno

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
6
Takım
Galatasaray
Bu da ben den olsun:

"Muhabbete ve kardeşli e açılan pencere, haydi dostlar Habibemsin nete"

wesselam

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
0
Orjinal Yazarı Habibemsin
Aslinda bir cok sebebleri var...
Siteyi acma sebebimiz burada yazili Habibemsin.Net ve gecici olarak Sitemizi Habibemsin.Net olarak isimlendirmistik. Yeniden-Dogus.Net domaini alabilecegimizi düsünmüstük. Malesef Yenide-Dogus.Net domainin sahibi bize vermemekten israr etti ve Habibemsin.Net'de kaldik.
Bu sebeblerden birisi benim uzun süredir kullandigim bir nicktir Habibemsin ve neden Habibemsin.Net olmasin dedim..
Ayrica Siteyi henuz yeni actigimizda bunu hazmedemeyen bazi arkadaslarimiz oldu ve kapatmam icin israr ettiler. Henuz bir hafta olmustu ve Siteyi hack ettiler Portalimizi sildiler ve bana meydan okudular.Asil saldiri aslinda bana yapilan bir saldiriydi. Amac Habibemsinin canini yakmakti. Ben hayirli bir is icin yola cikarsam Rabbimden baskasi beni durduramaz.Habibemsini yok edemessiniz dedim ve Habibemsin.Net kalmaya karar verdim.

sitenin ismini ilk duydugumda gülesim geldi, "ne dedim o öyle"... bire bir peygamberimize yapılmış bir site sandım, ama baktım alakası yok. ismi inat ugruna habibemsin kaldıysa bence olmamış... hayırlı bir iş için yola çıkan şahıs kendisini degil davasını ön plana alır, bu URL'de siz özne olmuşsunuz, davanız nesnede kalmış... kanaatimce degişmesi daha evladır...

Habibemsin

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
0

Sonucta bu site acilacakti ve isminin Habibemsin.Net veya ....Net olmasi hic bir sey degistirmez.. Önemli olan sitenin icerigidir.

Sanirim beni anlamadiniz

gecici olarak Sitemizi Habibemsin.Net olarak isimlendirmistik. Yeniden-Dogus.Net domaini alabilecegimizi düsünmüstük.

Herhalde bir inad ugruna olsaydi hic bir zaman Yeniden-Dogus.Net domainin pesinde haftalarca kosmazdim ve benim ismimle bu site anilacak derdim..

hayırlı bir iş için yola çıkan şahıs kendisini degil davasını ön plana alır

Benim davamin ön planda olup olmadigini siz bilemessiniz..

Her eserin bir mimari vardir. Her eserin üzerinde mimarinin bir imazsi vardir. Bunun icin kimse mimari sen kendini ön plana aldin gibi suclamarla ön yargili konusamaz.
Birakinda nickim bu eserin üzerinde bir imzam olsun..

kanaatimce degişmesi daha evladır...

Sizin kanaatiniz ne olursa olsun bu isim daima kalacak..
Hangi sitede görülmüs üyeler begenmedigi icin sitenin isminin degistigi?

arimseli

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
0
1-)
Habibemsin.net. 'Bu noktada yüzlerinizi bile görmeyen, ancak Kalp atışlarınızı işiten kardeşleriniz var.'

2-)
Habibemsin.net. 'Kalpten kalbe köprü.'

3-)
İlk duraĞım, neşem ve arkadaşım sensin,
Bilgi paylaşım forumu, biricik Habibemsin

4-)
Habibemsin.net. 'Geldik, gördük, kaldık.'

5-)
Sesiniz aĞzınızdan çıkıyorsa kulaktan öteye gitmez. Ancak Sesiniz Kalbinizden çıkıyorsa Kalplere ulaşır.
Habibemsin.net. 'Kalpten konuşanların yeri.'

:)

silaucan

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
6
GERÇEK GÖNÜL DOSTLARINI BULUŞTURAN ADRES;
HABİBEMSİN:NET

Üst Alt