Yeniden Doğuş

• 🍂🍃Bu çağdan etinizle, kemiğinizle nefret edeceğinize bir şeyler yapın 🍃 Güzel bir şeyler 🍃Yerdekiler ve göktekiler desin ki "Orada güzel şeyler yapan birileri var. .🍂🍃

Geceler

Sükut_u Sonbahar

Aldığı Beğeniler
20,159
Takım
Fenerbahçe
selamun aleykum..siteniz iyi güzel maşallah emeği geçen herkesden Allah razı olsun.ama bir önerim olacak kabulü yada takdiri admine kalmış artık :)

siteniz güzel güzel olmasına ama sadece moderatör ve özel üyeler çerçevesinde sabitlenmiş gibisiniz.yani özel üye olmayan normal üyelerin siteden faydalana bilmesi çok kısıtlı buda ilkin üye olununca olumsuz etki yaparak siteye girişi yok etme derecesine getirir..sitenizin kuralıdır belki ama hiçbi kural değiştirilemez değildir..en azından kişi kendi profilini belli bi sayıya ulaşmadanda görüntüleyebilsin ve kolay erişimden kimler çevrim içini görüntüleyebilsin..eminim yeni üye olanlar için çok daha güzel olacaktır böylece özel üyelerle aralarındaki ayrım indirgenmiş olacak :)

takdiri sizlere kalmış

Aleyküm Selam
Öncelikle aramiza hosgelmissiniz kardesim üyeliginiz hayirli ve daimi olsun
Özel üye oldugunda pek farkli olmuyor sadece Özel üyelere ait sohbet bölümleri var onun disinda farkli bir sey yok
Kendi profilini göremedigini söylemissin kardesim bunu Onur kardesimize ileticez insaAllah
Önceden özel üyelikte mesaj sayisi 300 olarak belirlenmisti ben ilk üye oldugumda dahi ayniydi ama biz bunu 200'e düsürdük sunuda belirtmeliyimki burda hic bir üye arasinda ayrim yapilmamaktadir eski yada yeni sadece biraz emekten sonra renk degisiyo o kadar(:

Baki Selamlarimla......

münzevi

لاَ تَحْ

Aldığı Beğeniler
6
selamunaleykum yd ailesi
site içeriği güzel olmuş Rabbim emekleri gecenlerden razı olsun istirhamım olacaktı sadece beyan etmk istedim kalrırısınız kaldırmazsınız size kalmış bişey
islami bir site burası değilmi burdakı filmler islami değil yabancı filmler var ve o filmlerden bazılarında budist inancına dayanarak yapılmış bazıları misyon filmi acaba onları kaldrabılırmıyız sonucta dinimize uymayan şeyler.
burdaki 18 yasından büyükler için diyen bir bölüm var acaba sadce bayanlar için mi hanı bayanların mahrem konularını ele alan bır bölümmüdür acaba
selam ve dua ile

ArorA

Attractive-Heart

Aldığı Beğeniler
3,054
Onur Adminim
Hani mesaj yaz penceresi varda, gelişmişinin altında da konu başında kullanmak istediğiniz simgeler diye birsürü smiley var ya hani işte oraya
:gul: eklenebilir mi ? ben şahsen bazı konularda kullanmayı çok isterim ekleyebilirsen sevinirim.
Selamlar Dualar...

Onur

Geliştirici

Aldığı Beğeniler
4,814
Takım
Galatasaray
Onur Adminim
Hani mesaj yaz penceresi varda, gelişmişinin altında da konu başında kullanmak istediğiniz simgeler diye birsürü smiley var ya hani işte oraya
:gul: eklenebilir mi ? ben şahsen bazı konularda kullanmayı çok isterim ekleyebilirsen sevinirim.
Selamlar Dualar...

Sanırım tamam. :)

...vuslat

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
17,358
Onur kardeşim günün ayetindeki kısımda Kur'anı Kerim/in baştan itibaren ayet ayet meali mi veriliyor?
:gul:

Terra Rossa

Diğerkâm

Aldığı Beğeniler
2,240
Forum güzel lakin dışardan giriş yapmadan bakınca teması sıkıcı ve çok sade, daha güzel olabilirdi. Böylelikle yeni üyelere daha cazip olabilirdi diye düşünüyorum. Üye olduktan sonra farkettim içeriğin güzelliğini. Acaba cep telefonundan giriş yaptımdanmı bilmiyorum. Sadece düşüncemi paylaşmak istedim.

Selametle.

Onur

Geliştirici

Aldığı Beğeniler
4,814
Takım
Galatasaray
Forum güzel lakin dışardan giriş yapmadan bakınca teması sıkıcı ve çok sade, daha güzel olabilirdi. Böylelikle yeni üyelere daha cazip olabilirdi diye düşünüyorum. Üye olduktan sonra farkettim içeriğin güzelliğini. Acaba cep telefonundan giriş yaptımdanmı bilmiyorum. Sadece düşüncemi paylaşmak istedim.

Selametle.

Cep telefonundan giriş yaptıysanız mobil temamız ile karşılaştınız muhtemelen. Üye olarak giriş yapınca normal temayı da kullanabiliyorsunuz. Mevcut temayı direk cepten girenlerin kullanımına açınca ekrana sığmama gibi sorunlarla karşılaşabiliyoruz.

Mobil temayı güzelleştirmek adına önerinizi dikkate alıyoruz, en kısa zamanda sonuçlandırmış oluruz inşAllah..

Never Give Up

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
374
Ayın enleri, ayın konuğu gibi konulara yeniden aktiflik kazandırılsa güzel olur diye düşünüyorum. :)

Üst Alt