Yeniden Doğuş

• 🍂🍃Bu çağdan etinizle, kemiğinizle nefret edeceğinize bir şeyler yapın 🍃 Güzel bir şeyler 🍃Yerdekiler ve göktekiler desin ki "Orada güzel şeyler yapan birileri var. .🍂🍃

Başak

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
4
Maximillian kardeşim çok güzel bir paylaşımdı..

Allah cc Razı olsun.

Rabbim Ahlak-ı Muhammedi ile ahlaklanmayı nasip eylesin...

@Cihan**

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
9
Takım
Beşiktaş
ALLAH c.c gonlumuze gore bir es versin ..

rabbim evlilikte hic kimseyi utandirmasin

pylasimlariniz icin tesekurler..

Günes

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
2
ins. amin de yabu nitekilerde bulmak cok cok cok zor hatta imkansiz gibi bisey hayalmavisi kardesimizin dedigi gibi böyle kisileri aramaktansa öyle olmaya calismak en dogrusu...gibi geliyo.ins. Rabbim cümlenizin gönlüne göre verir, hayirli bir ese kavusursunuz ins hem dünya hem ahiret hayatinizda mutluluk
bulursunuz...Rabbim sizlerden razi olur ins.sevgiyle kalin...

ExELaNcE

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
13
Ben yukardaki maddelerin o kadar ulaşılması zor maddeler olduğunu sanmıyorum...bu gruba giren birçok insan var..Allah hayırlısını versin..

zeyno

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
6
Takım
Galatasaray
Orjinal Yazarı ExELaNcE
Ben yukardaki maddelerin o kadar ulaşılması zor maddeler olduğunu sanmıyorum...bu gruba giren birçok insan var..Allah hayırlısını versin..

Valla alkışlıyorum sizi.Şu ana kadar yazan herkes o kadar olumsuz düşüncelere sahip ki.Böyle görmeniz ve düşünmeniz çok güzel.Ben de çok olumluyum.Böyle insanlar var tabi ki.Sadece kalbimizi o yöne çevirdiğimiz zaman göreceğiz.Selam ve dua ile...

TebessüM

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
7
Orjinal Yazarı zeyno
Orjinal Yazarı ExELaNcE

Valla alkışlıyorum sizi.Şu ana kadar yazan herkes o kadar olumsuz düşüncelere sahip ki.Böyle görmeniz ve düşünmeniz çok güzel.Ben de çok olumluyum.Böyle insanlar var tabi ki.Sadece kalbimizi o yöne çevirdiğimiz zaman göreceğiz.Selam ve dua ile...

ümit var inş

esencemrem

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
3
Orjinal Yazarı acizane
rabbim inşallah bahsettiğiniz nitelikteki kişileri bulmayı nasib ederek her iki cihan sadetine kavuşmayı ve beraber geçirmeyi nasip eder
AMİNNNN ELLERİNE SAGLIK ZEYNOCUGUM ÇOK GÜZEL BİR PAYLAŞIM

Bayram

LA İLAHE İLALLAH

Aldığı Beğeniler
51
Takım
Galatasaray
Anlayışlı , iffetli güzel ahlak sahibi olmalı.

İnşallah rabbimiz biribirimiz için hayırlı eşler nasib eder.Amin

Hasbi

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
1
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler.

Allah(c.c.) dünya ve ahiretimizi mamur eylesin.

silaucan

YD Üyesi

Aldığı Beğeniler
6
Zeynocuğum ellerine sağlık,döktürmüşsün yine faydalı bilgileri,sağolasın.
Rabbimden ;bu tarife uyacak hayırlı bir eş isteyen cümle kullara ,nasip etmesini diliyorum.(amin)

Kadın, evlilik hayatında erkeğin ortağı değil arkadaşıdır. İkisi arasındaki ilişki; iki ortağın arasındaki ilişki gibi değildir. Hayat boyu bir arada yaşamaya zorlanmış değillerdir. Onların arasındaki ilişki arkadaşlık ilişkisidir. Biri diğeriyle her yönü ile tatmin edici bir arkadaşlık içerisindedir. Bu arkadaşlıkta biri diğeri ile huzur bulur. Zira Allah, kadını, kocası için tamamlayıcı, huzur kaynağı olarak yaratmıştır. Allah (c.c.) şöyle buyuruyor:
"O ki, sizi bir tek nefisten yarattı ve ondan da bir eş yarattı ki, onunla sükunet bulsun."

[schild]anahtar kelime; HUZUR.......gerisi zaten gelir.....[/schild]
Ayrıca faydalı bilgilere bilgi katan Maximillian,size de çok teşekkürler,sağolun..

Üst Alt